Listopad 2009

#3 Bezstarostná

23. listopadu 2009 v 12:52 knížky

Když Jenny Humphreyová přijela na Waverly Academy, všichni studenti a studentky si o ní a jejím těle okamžitě začali špitat. Okamžitě si jí všimli také tři největší školní krasavci. Se dvěma z nich se zanedlouho líbala a jednoho z nich dokonce učinila svým přítelem: okouzlujícího Easy Walshe. Háček byl jen v tom, že Easy v té době patřil jiné dívce - Jennyině spolubydlící, Callie Vernonové.

Netrvalo dlouho a manipulátorská Tinsley Carmichaelová se Callie svěřila s poznatkem, že jejich přesladká nové spolubydlící je ve skutečnosti podlá potvora. Zapomněla se ale zmínit o tom, že ona sama, Tinsley, přímo před nosem vyfoukla kluka jejich další spolubydlící, Brett Messerschmidtové. A tak se Callie a Tinsley spikly proti Jenny a Brett a vyloučily je z jejich exkluzivního dívčího klubu. A tak začala dívčí válka.

Nedloho nato byla čtvrřice bojovnic rozdělena do dvou pokojů - Jenny a Callie spolu dál obývají pokoj Dumbarton 303, zatímco Brett a Tinsley se přestěhovaly do přízemí. Žádná vzdálenost mezi nimi ale nemůže být dost velká. Co se asi stane, až se Easy vplíží v noci do pokoje za Jenny a najde v něm Callie? A co se bude dít, jestli Brett odhalí jedno velké tajemství, které Tinsley dlouhé roky skrývá?

Všichni na Waverly Academy s očima na stopkách sledují, co se bude dít, a šeptem se dohadují, jak to bude dál. Tak divoké holky, jako jsou tyhle čtyři, totiž předznamenávají, že se může přihodit naprosto cokoli. Jen o jedné z nich se ale bude říkat, že to je ona.